LITOZIN PATENTUOTA GAMYBOS TECHNOLOGIJA

LITOZIN erškėtuogių milteliai gaminami pagal patentuotą gamybos technologiją, patento numeris EP 2872135, kuri užtikrina aktyviojo komplekso išgavimą ir išsaugojimą. Ruošiant erškėtuogių miltelius pagal šią technologiją uogų žievelės atskiriamos nuo sėklų, taip milteliuose gaunama didesnė veikliųjų sudedamųjų medžiagų koncentracija. Juos sudaro tik tos sudedamosios medžiagos, kuriose aktyviojo komplekso yra daugiausia.

LITOZIN erškėtuogių kompleksą sudaro veikliosios medžiagos karotenai, flavonoidai, triterpeninės rūgštys ir galaktolipidai.

Analizuojant gamybą paaiškėjo, kad dauguma erškėtuogių miltelių sudedamųjų medžiagų yra jautrios karščiui, todėl auginimo, džiovinimo ir gamybos procesas turi didelę įtaką atitinkamų veikliųjų medžiagų kiekiams. Siekiant išsaugoti naujų patobulintos sudėties erškėtuogių miltelių aktyviojo komplekso veikliąsias medžiagas, kurios, kaip manoma, turi sąnarių būklę gerinančių savybių, uogos malamos palengva ir išlaikant pastovią proceso temperatūrą.

Tokios sudėties erškėtuogių miltelių su aktyviuoju kompleksu analizė rodo, kad milteliuose be sėklų yra didesnis kelių biologiškai aktyvių sudedamųjų dalių (pvz., triterpenoidų, galaktolipidų, likopeno ir vitamino E) kiekis nei preparate iš viso erškėtuogės vaisiaus.

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM