Erškėtuogės geresnei gyvenimo kokybei!

65-erių Helle Lund gyvena Danijoje, Kopenhagoje. Ji dirba vaikų psichologe. Prieš keletą metų Helle tapo močiute ir daug laiko praleidžia su anūkais. Ir iki anūkų gimimo ji gyveno aktyviai – kasdien bėgiojo, važinėjo dviračiu.

Gyvenimas nebeteikė tiek džiaugsmo kaip anksčiau

Prieš keletą metų dėl atsiradusio sąnarių diskomforto jos mobilumas tapo ribotas, gyvenimas nebebuvo toks malonus, prie kokio moteris buvo pratusi. Jos gyvenimo kokybė tapo žymiai prastesnė, teko riboti tokias įprastas kasdienes veiklas kaip bėgiojimas ar išvykos dviračiais.

Atėjo laikas, kai Helle suprato, kad reikia atsisakyti vilties susigrąžinti buvusį gyvenimą. Tačiau kartą kaimynas jai papasakojo apie klinikinį tyrimą, kurio metu buvo planuojama tirti erškėtuogių ekstrakto preparato, skirto sveikesniems sąnariams, poveikį. Ji iškart apsisprendė dalyvauti tyrime.

Geresnė gyvenimo kokybė jau po 3 mėnesių su LITOZIN su rozenoidais

Ji pradėjo vartoti naują erškėtuogių produktą LITOZIN su rozenoidais. Erškėtuogės padeda palaikyti sveikus sąnarius, o naujasis produktas buvo testuojamas siekiant nustatyti jo efektyvumą palyginti su ankstesniais erškėtuogių deriniais.

Be to, kad kasdien turėjo išgerti 3 kapsules, ji turėjo vertinti, kaip gydymas naujuoju erškėtuogių preparatu įtakojo jos gyvenimo kokybę. Po kurio laiko Helle pastebėjo, kad gyvenimas pagerėjo. LITOZIN su rozenoidais ji vartojo tris mėnesius. Tyrimo pabaigoje ji padarė tokią išvadą apie savo gyvenimo kokybę: jis vėl toks pat, koks buvo prieš kylant sąnarių diskomfortui!

3 erškėtuogių kapsulės, padėjusios pamiršti sąnarių diskomfortą

“Prieš pradedant vartoti erškėtuogių produktus, mano gyvenimo kokybė buvo pasiekusi dugną, tačiau dabar aš susigrąžinau ankstesnį gyvenimą”, – sako Helle. Ji vėl mina dviratį – kasdien juo važiuoja į darbą. “Sąnarių diskomfortas tikrai pablogino mano gyvenimo kokybę, blogai jaučiausi net gulėdama. Tai neigiamai veikė ir mano nuotaiką. Šiandien viskas pasikeitė, aš lengvai galiu išlipti iš lovos ir neriboju jokių savo veiksmų. Aš netgi įsigijau šunį ir ilgi pasivaikščiojimai su naujuoju draugu pakeitė bėgiojimo treniruotes. Jei prieš atrandant šį naują produktą kas nors man būtų sąkęs, kad vėl galėsiu vaikščioti aplink Kopenhagos ežerus, būčiau netikėjusi”.

“Tyrimo metu aš kasdien išgerdavau tris kapsules LITOZIN su rozenoidais. Anksčiau išbandžiau kitų rūšių papildus, kurių kasdien reikėdavo išgerti 15 kapsulių. Tai paprasčiausiai buvo per daug. Daug lengviau, kai per dieną turi suvartoti 3 kapsules ir dar pats gali nuspręsti, kada jas gerti. Tai man žymiai patogiau”.

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM