Litozin

Litozin

KADA GALIMA PRADĖTI JAUSTI LITOZIN POVEIKĮ? Atsakymas
Jei vartojate po 3 kapsules per dieną, pagerėjimą turėtumėte pajusti jau po trijų savaičių.
KOKS YRA LITOZIN POVEIKIS? Atsakymas
LITOZIN sudėtyje esantys rozenoidai padeda išlaikyti sveikus ir lanksčius sąnarius. Vitaminas C svarbus normaliam kolageno formavimui ir normaliai kaulų ir kremzlių funkcijai.
KOKIOS ERŠKĖTUOGĖS NAUDOJAMOS GAMINANT LITOZIN? Atsakymas
LITOZIN produktai gaminami iš laukinių erškėtuogių Rosa Canina L. Ši erškėtuogių rūšis natūraliai auga Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Šiaurės Afrikoje ir Vakarų Azijoje. Tačiau mūsų atlikti tyrimai parodė, kad laukinės uogos, augančios pietų Čilėje, turi didelį kiekį junginių, kurių nėra kituose regionuose auginamose uogose. Todėl LITOZIN gamyboje naudojame tik laukines Čilėje augančias erškėtuoges. Uogos rankomis renkamos tik keliuose regionuose, kur jos lėtai ir natūraliai bręsta miškuose, nėra tręšiamos ar purškiamos. LITOZIN gamyboje naudojamos tik atrinktos geriausios kokybės uogos.
KAS YRA ROZENOIDAI? Atsakymas
Rozenoidai yra optimalus veikliųjų medžiagų, išgaunamų iš erškėtuogių, junginys. Pagrindinės šio komplekso sudedamosios dalys yra vitaminas C, karotenai, flavonoidai, triterpeninės rūgštys ir galaktolipidai. Nustatyta, kad kartu šios medžiagos teigiamai veikia sąnarius, tačiau optimalus efektas neįmanomas vartojant kiekvieną jų atskirai.
KURIUO DIENOS METU REKOMENDUOJAMA VARTOTI LITOZIN? Atsakymas
Galite suvartoti visą paros dozę iš karto arba paskirstyti ją savo nuožiūra jums patogiu laiku. Pageidautina LITOZIN vartoti valgio metu.
KODĖL LABAI SVARBU SUVARTOTI VISĄ DOZĘ? Atsakymas
Tyrimai rodo, kad tik visa rekomenduojama paros dozė užtikrina produkto poveikį.
AR GALIMA VARTOTI LITOZIN NĖŠČIOMS IR KRŪTIMI MAITINANČIOMS MOTERIMS? Atsakymas
Nėra duomenų, rodančių, kad nėštumo ir maitinimo krūtimi metu moterys negalėtų vartoti LITOZIN. Tačiau nėščioms ir maitinančioms moterims rekomenduojame bet kuriuos maisto papildus vartoti atsargiai, tik pasitarus su savo gydytoju.
AR GALIMA VARTOTI LITOZIN KARTU SU VAISTAIS? Atsakymas
Jeigu šiuo metu vartojate ar neseniai vartojote vaistus, įskaitant receptinius, prieš pradėdami vartoti LITOZIN pasitarkite su savo gydytoju.
AR GALIMA TIKĖTIS GERESNIO POVEIKIO LITOZIN VARTOJANT DIDESNĖMIS DOZĖMIS? Atsakymas
Ne, jums turėtų užtekti rekomenduojamos paros normos, nebent gydytojas nurodytų kitaip.
KOKIOMIS SĄLYGOMIS REIKIA LAIKYTI LITOZIN? Atsakymas
Kaip ir daugelį maisto papildų ar vaistų, LITOZIN rekomenduojama laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, kambario temperatūroje.
KOKIOS RŪŠIES ŽELATINA NAUDOJAMA LITOZIN KAPSULĖSE? Atsakymas
LITOZIN kapsulėse naudojama maistinė želatina, gaminama iš galvijų.
AR YRA REGISTRUOTA ALERGINIŲ REAKCIJŲ, SUSIJUSIŲ SU LITOZIN VARTOJIMU? Atsakymas
Produkto sudėtyje nėra nė vieno žinomo alergeno. Tačiau kai kurie žmonės išskirtinai gali būti jautrūs arba alergiški kuriai nors produkto sudedamajai daliai. Atsiradus bet kokiai nepageidaujamai reakcijai, susijusiai su produktu, nutraukite jo vartojimą ir pasitarkite su gydytoju.
KOKS YRA PRODUKTO GALIOJIMO LAIKAS ATIDARIUS PAKUOTĘ? Atsakymas
Galiojimo terminas yra nurodytas ant pakuotės. Jis nesikeičia net ir tada, kai pakuotė yra atidaryta. Galiojimo terminas yra 2 metai.
Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM