About Litozin

 LITOZIN®

Erškėtuogių milteliai padeda išlaikyti sveikus ir lanksčius sąnarius.

Dabar galite perpus sumažinti erškėtuogių miltelių su Rozenoidais® kasdienę dozę! Iš uogų pašalinus sėklas pakanka trijų kapsulių per dieną.

LITOZIN® nuo šiol yra vartotojui žymiai draugiškesnis produktas. Patobulintas produktas sukurtas atsižvelgus į vartotojų atsiliepimus, kuriems šešios kapsulės per dieną atrodė per didelė dienos dozė.

LITOZIN® pagrindas – mokslo darbai

Treji metai įvairių tyrimų ir mokslinių erškėtuogių studijų padėjo mums suprasti, kaip patobulinti savo produktą. Mes išbandėme keletą erškėtuogių miltelių ir atlikome daugybę produktų testų, kad pasiūlytume stipresnio poveikio LITOZIN®.

Mūsų tyrimai ir bendradarbiavimas su penkiomis skirtingomis Danijos, Šveicarijos, Čekijos ir Parkerio instituto laboratorijomis padėjo sukurti unikalius stipresnio poveikio erškėtuogių miltelius, kurių yra tik naujos patobulintos sudėties LITOZIN®.

Rezultatas: milteliai be sėklų leido kasdienę dozę sumažinti perpus. Taip, dabar jums reikia išgerti tris kapsules per dieną vietoj šešių.

Dabar vartotojui draugiškesnis produktas

Daug vartotojų anksčiau patyrė, kad sunku kasdien išgerti šešias kapsules. Todėl jie ne visada suvartodavo rekomenduojamą dienos dozę. Įžvalga, kad daugumai mūsų ištikimų vartotojų ankstesnė dozė atrodė per didelė, buvo lemtinga mūsų pastangoms tobulinti LITOZIN® ir pašalinus sėklas paversti jį vartotojui draugiškesniu produktu. Milteliai nuo šiol yra labiau koncentruoti, todėl per dieną pakanka trijų kapsulių.

LITOZIN® sudėtyje yra Rozenoidų®

Rozenoidai® tai optimalus vertingųjų medžiagų – galaktolipidų, triterpeninių rūgščių, flavonoidų, karotenoidų, vitamino C – derinys. Erškėtuogių sudėtyje natūraliai yra vitamino C, tačiau jo kiekis svyruoja priklausomai nuo sezono, todėl jo pridedama, kad būtų užtikrinta rekomenduojama vitamino C norma.

Geriausia iš gamtos

LITOZIN® sudėtyje yra laukinių erškėtuogių, augančių pietų Čilėje. Laukinės erškėtuogės auga natūraliai, jos nepurškiamos pesticidais. Uogos renkamos rankomis, tuomet derlius specialiu patentuotu gamybos metodu švelniai apdorojamas, kad būtų išsaugotos geriausios erškėtuogių savybės. Viskas atliekama griežtai kontroliuojant kokybę, kad vartotoją pasiektų saugus ir aukštos kokybės produktas.

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM