Litozin Kolagenas

Litozin Kolagenas

KOKIA LITOZIN KOLAGENO SUDĖTIS? Atsakymas
LITOZIN Kolageną sudaro hidrolizuotas II tipo kolagenas, hialurono rūgštis, varis, vitaminas C ir erškėtuogių ekstraktas su rozenoidų kompleksu.
Sudedamosios dalys: 1 tab.  
Hidrolizuotas kolagenas,
kuriame yra:
II tipo kolageno
Chondroitino sulfato
Hialurono rūgšties
500 mg

275 mg
60 mg
5 mg
Laukinių erškėtuogių (Rosa canina L.) ekstraktas, atitinkantis 1120 mg erškėtuogių vaisių be sėklų140 mg
Vitaminas C12 mg (15 %*)
Varis150 µg (15 %*)

*RMV – referencinės maistinės vertės
Vartoti 1 tabletę per dieną valgio metu.
AR GALIMA TIKĖTIS GERESNIO POVEIKIO LITOZIN KOLAGENĄ VARTOJANT DIDESNĖMIS DOZĖMIS? Atsakymas
Ne, rekomenduojamas dienos kiekis yra optimalus siekiant geriausio rezultato. Mes nerekomenduojame didinti nurodytos normos.
KADA GALIMA TIKĖTIS LITOZIN KOLAGENO POVEIKIO? Atsakymas
Laikantis rekomenduojamos dienos normos (1 tabletė) produkto poveikį turėtumėte pajusti po 3 savaičių.
KIEK LAIKO REIKĖTŲ VARTOTI LITOZIN KOLAGENĄ? Atsakymas
LITOZIN Kolageną galimą naudoti neribotai.
KURIUO DIENOS METU REKOMENDUOJAMA VARTOTI LITOZIN KOLAGENĄ? Atsakymas
Galite suvartoti savo nuožiūra jums patogiu laiku, tačiau pageidautina vartoti valgio metu.
KODĖL LITOZIN KOLAGENAS YRA TABLETĖS, O NE KAPSULĖS FORMOS - KAIP ORIGINALUS LITOZIN PRODUKTAS? Atsakymas
Kapsulė puikiai tinka erškėtuogių milteliams, tačiau erškėtuogių ekstrakto derinį su kitomis veikliosiomis medžiagomis efektyviau paruošti ir išlaikyti tabletėje.
KAS YRA KOLAGENAS? Atsakymas
Kolagenas yra jungiamojo audinio baltymas, kurio taip pat gausu kauluose, jis sudaro didžiąją dalį kremzlės audinio. II tipo kolagenas sąnarių kremzlėse sukuria itin plonų skaidulų tinklą, galintį atlaikyti įvairiomis kryptimis kremzlę veikiančias fizines apkrovas. II tipo kolagenas sudaro apie 72 proc. sauso kremzlių svorio.
KAS YRA VARIS IR KODĖL JO YRA LITOZIN KOLAGENO SUDĖTYJE? Atsakymas
Varis - tai mikroelementas, padedantis apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, jis taip pat palaiko normalią geležies apykaitą organizme, imuninės sistemos būklę. LITOZIN Kolageno sudėtyje varis prisideda prie normalios jungiamojo audinio būklės palaikymo.
KODĖL LITOZIN KOLAGENO SUDĖTYJE YRA VITAMINO C? Atsakymas
Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kremzlių ir kaulų funkcijai, susidarymą, taip pat padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, padeda atstatyti redukuoto pavidalo vitaminą E.
KOKIA YRA HIDROLIZUOTO KOLAGENO KILMĖ? Atsakymas
LITOZIN sudėtyje naudojamas hidrolizuotas kolagenas gaminamas pagal patentuotą technologiją iš vištienos kremzlių. Šis kolagenas gaminamas Prancūzijoje.
AR LITOZIN KOLAGENAS TURI ŠALUTINIŲ POVEIKIŲ? Atsakymas
Nėra nustatyta jokio šalutinio LITOZIN Kolageno poveikio, taigi vartojant rekomenduojamais kiekiais atsargumo priemonių nereikia. Jei jaučiate nepageidaujamą poveikį, pasitarkite su gydytoju. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant receptinius, prieš vartojant LITOZIN Kolageną pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.
AR LITOZIN KOLAGENAS TURI GLIUTENO? Atsakymas
LITOZIN Kolageno sudėtyje nėra gliuteno turinčių ingredientų
AR LITOZIN KOLAGENO SUDĖTYJE YRA DAŽIKLIŲ? Atsakymas
Ne, LITOZIN Kolageno gamyboje nenaudojamos dažančios medžiagos.
KOKS YRA LITOZIN KOLAGENO GALIOJIMAS? Atsakymas
Galiojimo terminas atspaustas produkto pakuotėje. Nuo pagaminimo LITOZIN Kolageno tinkamumo laikas yra 24 mėnesiai.
JAU VARTOJU MAISTO PAPILDUS, KURIŲ KAI KURIOS SUDEDAMOSIOS DALYS YRA TOS PAČIOS KAIP LITOZIN KOLAGENO. AR GALIU JUOS VARTOTI KARTU? Atsakymas
Tai priklauso nuo maistinės medžiagos ir jos suvartojamo kiekio. Pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.
ŠIUO METU VARTOJU LITOZIN STRONG. AR GALIU VĖLIAU JĮ PAKEISTI LITOZIN KOLAGENU, AR VARTOTI LITOZIN PRODUKTUS KARTU? Atsakymas
Taip, suvartojus LITOZIN Strong pakuotę galite vartoti LITOZIN Kolageną. Nerekomenduojame vartoti abiejų produktų vienu metu, nes nėra įrodymu, kad dvigubas suvartojimas sąlygotų geresnį poveikį. Norėdami derinti šių produktų teigiamą poveikį galite juos vartoti pakaitomis, vieną dieną vartodami LITOZIN® Strong kapsules, kitą – LITOZIN Kolageno tabletes.
AR GALIMA VARTOTI LITOZIN KOLAGENĄ SU VAISTAIS? Atsakymas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant receptinius vaistus, prieš vartojant LITOZIN Kolageną, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.
AR GALIMA LITOZIN KOLAGENĄ VARTOTI NĖŠČIOMS IR KRŪTIMI MAITINANČIOMS MOTINOMS? Atsakymas
Nėra nustatyta LITOZIN Kolageno vartojimo apribojimų nėščioms ar maitinančioms motinoms. Tačiau, laikantis atsargumo, patartina nėščiosioms ir maitinančioms prieš vartojant pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
AR LITOZIN KOLAGENAS GALI SUKELTI ALERGINIŲ REAKCIJŲ? Atsakymas
LITOZIN Kolagene nėra alergenų, bet kai kurie žmonės gali būti jautrūs ar alergiški erškėtuogėms. Jei pajutote nepageidaujamą reakciją, kurią siejate su produkto vartojimu, nutraukite vartojimą ir kreipkitės patarimo į gydytoją.
AR LITOZIN KOLAGENAS ESANČIOS ERŠKĖTUOGĖS AUGINAMOS DANIJOJE? Atsakymas
Ne, tyrimais nustatyta, kad pietinėje Čilės dalyje augančios laukinės erškėtuogės Rosa Canina L prisirpina didesnę koncentraciją veikliųjų medžiagų nei Europos šalyse augančios erškėtuogės. Dėl šios priežasties visose LITOZIN produktuose naudojamos erškėtuogės renkamos tik keliuose regionuose Čilėje, kur uogos bręsta lėtai ir natūraliai, jos nėra tręšiamos ar purškiamos. LITOZIN erškėtuogių ekstraktas gaminamas pagal „Orkla Care“ priklausantį patentuotą gamybos technologijos metodą.
Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM