About Litozin

LITOZIN® – KAS TAI?

LITOZIN® yra naujos kartos produktas sąnariams, kurį sveikatos specialistai plačiai rekomenduoja visame pasaulyje. Naujausi moksliniai pasiekimai leido sukurti produktą, kurio sudėtyje yra optimalų efektą sąnariams lemiantys rozenoidai iš erškėtuogių. LITOZIN® yra vienintelis sąnariams skirtas produktas, kurio sudėtyje yra Rozenoidų kompleksas, lemiantis unikalų produktų efektyvumą ir kokybę. LITOZIN® poveikis patvirtintas tyrimais atliktais Danijos, Šveicarijos ir Čekijos laboratorijose.

LITOZIN®  sudėtyje yra:

erškėtuogių milteliai, kurie padeda išlaikyti sveikus ir lanksčius sąnarius, vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kremzlių ir kaulų funkcijai, susidarymą Vitaminas C taip pat padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Kas yra rozenoidai?

Rozenoidai tai optimalus vertingųjų medžiagų – galaktolipidų, triterpeninių rūgščių, flavonoidų, karotenoidų ir vitamino C derinys. Kartu šios medžiagos teigiamai veikia sąnarius, tačiau optimalus efektas neįmanomas vartojant kiekvieną jų atskirai. Rozenoidų yra tik LITOZIN® sudėtyje.

Rozenoidai pasižymi:

  • apsauginėmis savybėmis,
  • antioksidaciniu poveikiu,
  • palaiko kremzlės funkciją

 

Iš ko gaminamas LITOZIN®?

LITOZIN® pagamintas iš kruopščiai atrinktų geriausios kokybės erškėtuogių, kurios džiovinamos ir apdorojamos unikaliu patentuotu gamybos metodu. Atnaujinti ir patobulinti visi gamybos procesai, įskaitant uogų surinkimą, džiovinimą ir smulkinimą. Naujausios žinios, patirtis ir didžiulis dėmesys kokybei užtikrina garantuotą teigiamą LITOZIN® poveikį sąnariams.

Geriausia iš gamtos!

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM