Irena: „Kartais net užmirštu, kad turiu tokią problemą“

Irena Sidarė iš Vilniaus – aktyvaus gyvenimo būdo šalininkė. 62 metų nekilnojamo turto brokerė daug vaikšto, keliauja, vasarą dirba lauko darbus sode.

„Rankų riešų ir kojų čiurnų sąnarių skausmai pradėjo varginti prieš porą metų, – pasakoja Irena. – Nedelsdama kreipiausi į gydytoją. Kraujo tyrimai parodė uždegimą, kurį reko gydyti vaistais“. Nors skausmas tapo ne toks aštrus, sąnarių diskomfortas, anot I. Sidarės, liko.

„Ir dabar prieš oro permainas paskauda riešus, čiurnas, kartais ir kelio sąnarius, – sako Irena. – Todėl ieškojau būdų, kaip tokiais atvejais palengvinti savijautą“. Paklausiusi draugės patarimo I. Sidarė nutarė išbandyti „Litozin“ maisto papildus. Ryte ji geria kapsulę, vakare – tabletę.

Kad sąnarių diskomfortą kaip ranka nuėmė, Irena teigti negali, tačiau pagerėjmas, anot jos, akivaizdus. I. Sidarei svarbu, kad pabudus ryte pirma į galvą šovusi mintis nebūtų, kaip kuo greičiau išgerti skausmą malšinančių vaistų. „Litozin“ vartoju vos kelias savaites, o jau kartais net užmirštu, kad turiu tokią problemą“, – palengvėjimu džiaugiasi I. Sidarė.

 

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM