LITOZIN® NAUDOJAMOS ERŠKĖTUOGĖS

nyponbuske

LITOZIN sudėtyje naudojamos  erškėtuogės renkamos tik keliuose regionuose Čilėje, kur  uogos bręsta lėtai ir natūraliai, jos nėra tręšiamos ar purškiamos.

Šiose erškėtuogėse gausu vitamino C, padedančio palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kremzlių ir kaulų funkcijai, susidarymą, taip pat padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

LITOZIN pagamintas iš kruopščiai atrinktų geriausios kokybės erškėtuogių, kurios džiovinamos ir apdorojamos unikaliu patentuotu gamybos metodu.

Naujausios žinios, patirtis ir didžiulis dėmesys kokybei užtikrina garantuotą teigiamą LITOZIN poveikį sąnariams. LITOZIN maisto papildais yra prekiauja nuo 2003  daugiau nei 20 pasaulio šalių.

LITOZIN yra vienintelis sąnariams skirtas produktas, kurio sudėtyje yra Rozenoidų kompleksas, išgautas iš laukinių erškėtuogių ir lemiantis unikalias produkto savybes ir kokybę. Rozenoidai tai optimalus vertingųjų medžiagų – galaktolipidų, triterpeninių rūgščių, flavonoidų, karotenoidų ir vitamino C derinys. Kartu šios medžiagos teigiamai veikia sąnarius, tačiau optimalus efektas neįmanomas vartojant kiekvieną jų atskirai.

Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo ir rūpintis visaverte mityba.

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM