MOKSLINIAI ĮRODYMAI

nyponbuske

LITOZIN yra maisto papildai, kurio poveikis įrodytas moksliniais tyrimais.

Šiuolaikiniai moksliniai pasiekimai leido sukurti produktą, kurio sudėtyje yra optimalų efektą sąnariams nulemiantys rozenoidai.

Rozenoidai – tai optimalus vertingųjų medžiagų derinys, kurį sudaro galaktolipidai, triterpeninės rūgštys, vitaminas C ir kiti tarpusavyje susiję komponentai. Kartu šios medžiagos teigiamai veikia sąnarius, tačiau optimalus efektas neįmanomas vartojant kiekvieną jų atskirai. LITOZIN yra vienintelis produktas sąnariams, kurio sudėtyje yra rozenoidų.

LITOZIN produktai gaminami unikaliu patentuotu gamybos būdu. Tai apima ir uogų smulkinimą, kai išlaikoma speciali temperatūra ir užtikrinama, kad erškėtuogėse esanti veiklioji medžiaga yra tinkamos sudėties ir koncentracijos.

Rozenoidai pasižymi apsauginėmis, antioksidacinėmis, atstatančiomis ir sąnarių kremzlę palaikančiomis savybėmis.

Tyrimais įrodytas poveikis

Vitaminas C padeda palaikyti normalų normaliam kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų ir kremzlių funkcijai, formavimą, o taip pat padeda apsaugoti ląstelės nuo oksidacinės pažaidos bei redukuoto pavidalo vitaminą E.

LITOZIN yra unikalus maisto papildas, pagamintas iš specialiai apdorotų erškėtuogių. Ilgai trunkantys Skandinavijoje atliekami mokslinių tyrimų projektai ir anksčiau dokumentuoti erškėtuogių poveikį tyrę moksliniai tyrimai įrodė, kad erškėtuogių milteliai yra svarbūs išlaikant sveikus ir lanksčius sąnarius bei sąnarių judrumą.

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM