4. STIPRINANTYS PRATIMAI

1 jėgos pratimas:

Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kelius 90 laipsnių kampu, sudėkite rankas ant pilvo žemiau bambos ir pamėginkite sukosėti. Įtampa, kurią jaučiate, yra dėl susitraukiančio skersinio pilvo raumens, stabilizuojančio jūsų stuburą. Dabar pamėginkite sukurti tą pačią įtampą įtraukdami bambą ir atsargiai pakeldami dubenį į viršų. Užfiksuokite šią padėtį 5 sek. ir lėtai grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite šį pratimą 8 kartus. Visa tai pakartokite dar du kartus.

Print

 

2 jėgos pratimas:

Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kelius, rankas padėkite ant žemės, įtempkite pilvo raumenis ir pakelkite klubus, kad liemuo, klubai ir šlaunys būtų vienoje linijoje. Užfiksuokite šią padėtį 5 sek. ir lėtai grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite pratimą 8 kartus. Tuomet dar 2 kartus atlikite po 8 pratimus.

Print

 

 

 

 

3 jėgos pratimas:

Atsiklaupkite ant kelių ir atsiremkite rankomis. Įtempkite pilvo raumenis, tada pakelkite ir ištieskite dešinę ranką ir kairę koją.

Ranka, juosmuo ir koja turi būti vienoje linijoje. Užfiksuokite šią padėtį 3 sek., tuomet atlikite pratimą ištiesdami kairę ranką ir dešinę koją. Pakartokite pratimą 8 kartus. Tuomet dar 2 kartus atlikite po 8 pratimus.

Print

 

 

 

 

 

4 jėgos pratimas: Tai izometrinis arba statinis pratimas raumenims, supantiems stuburą ir kaklą. Uždėkite vieną ranką ant galvos ir atsargiai paspauskite iš pradžių į vieną pusę, po to – į kitą. Galiausiai uždėkite abi rankas ant galvos ir paspauskite žemyn.Galva neturi judėti, kiekvienoje pozicijoje įtampos subjektas yra tik raumenys. Užfiksuokite šią padėtį 5 sek. ir lėtai grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite kiekvieną pratimą po 8 kartus.

 

Print

 

 

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM